2. Chi tiết quạt hướng trục EC EBMPAPST S3G350-ZH05-H1
- Type: S3G350-ZH05-H1
- Motor: M3G084-DF
- Phase: 1~
- Nominal voltage: 230VAC
- Nominal voltage range: 200 .. 277VAC
- Frequency: 50/60Hz
- Current: 2.2A
- Power: 500W
- Speed: 2200RPM
- Static Pressure: 350Pa
- IP Rating: IP55
- Size: Φ350mm
- Blade Material: PP plastic, galvanized sheet-metal plate
- Guard grille material: Steel, coated with black plastic (RAL 9005)
- Airflow direction: “V”
- Origin: Germany
3. Tư vấn và hướng dẫn mua quạt
Mọi tư vấn và mua hàng Quý khách hàng vui lòng liên hệ theo địa chỉ:
Liên hệ mua hàng:
- Zalo/di động : 0907.908.918
- Email: [email protected]
Tư vấn dự án:
- Zalo/WhatsApp/Mob : +84.906.742.736
- Email: [email protected]
4. Review quạt
5. Hình ảnh của quạt hướng trục EC EBMPAPST S3G350-ZH05-H1
mặt trước Quạt hướng trục EC EBMPAPST S3G350-ZH05-H1, 230VAC, 350mm
Đầu nối Quạt EC EBMPAPST S3G350-ZH05-H1, 230VAC, 350mm